GL ES EN

TITORES DE PRIMIERO - ANO ACADÉMICO 2014-2015

Titores Primeiro 2014-15 Grao Horario Grupo e-mail
Mourelle Espasandín, Estefanía ADE MAÑA 8,30-11,30 ADE1A emourelle@udc.es 
Sánchez Sellero, Mª Carmen ADE MAÑA 8,30-11,30 ADE1B c.sanchez@udc.es 
María Dolores Lagoa Varela  ADE MAÑA 8,30-11,30 ADE 1C dlagoa@udc.es 
Mirás Araujo, Jesús ADE MAÑA 11,30-14,30 ADE 1D jmiras@udc.es 
Garcia-Carro Peña, Beatriz ADE MAÑA 11,30-14,30 ADE 1E bgcarro@udc.es
Lema Fernández, Carmen  ADE TARDE 18,30-21,30 ADE 1F carmen.lemaf@udc.es 
Barros Campello, Esther Alicia ADE TARDE 15,30-18,30 ADE 1G esther.barros@udc.es 
Regueiro Ferreira, Rosa Mª ADE TARDE 18,30-21,30 ADE 1H rosa.maria.regueiro.ferreira@udc.es 
García Alvarez, Mª Teresa ADE+Dº MAÑA 8,30-11,30 ADE+Dº 1A mtgarcia@udc.es 
Seijas Macías, jose Antonio ADE+Dº MAÑA 11,30-14,30 ADE+Dº 1B antonio.smacias@udc.es 
Martinez Filgueira, Xose Manuel ECO MAÑA 8,30-11,30 ECO1A noia@udc.es 
Varela Candamio, Laura ECO MAÑA 11,30-14,30 ECO1B laura.varela.candamio@udc.es 
De llano, Fernando ECO TARDE 15,30-18,30 ECO1C fdellano@udc.es 
Fernandez Redondo, Marta EMPR MAÑA 8,30-11,30 EMP1A marta.fredondo@udc.es
Lindoso Tato, Elvira EMPR MAÑA 11,30-14,30 EMP1B elviralt@udc.es 
Sanchez Fernandez, Mª Dolores EMPR TARDE 15,30-18,30 EMP1C msanchezf@udc.es 
Barbeito, Susana EMPR+TUR   EMP+Tº A susana.barbeito@udc.es 
Sanchez Fernandez, Mª Dolores EMP+ARQ   EMP+Arq msanchezf@udc.es 
Eva María Lado González SFR     eva.lado@udc.es 
Calvo Porral, Cristina SFR     ccalvo@udc.es 
Pérez López, José Benito SFR     benito.perez@udc.es 
 
 

TITORES DE CUARTO - ANO ACADÉMICO 2014-2015

Titores Cuarto 2014-15 Grao e-mail
Iglesias Antelo, Susana ADE susana.iglesias.antelo@udc.es 
Pena López, José Atilano ADE  atilano@udc.es 
Mourelle, Estefanía EMP emourelle@udc.es 
Guillén Solórzano, Eduardo ECONOMIA edugs@udc.es 
Teijeiro, Mercedes ADE+Dº mteijeiro@udc.es   
 

RELACIÓN XERAL DE TITORES PAT (2014-2015)

1 Abeal Vázquez, José Pablo
2 Alvarez García, Begoña
3 Barbeito Martinez, Susana
4 Barros Campello, Esther Alicia
5 Calvo Babío Nuria
6 Calvo Porral, Cristina
7 Fernandez Redondo Marta (Coordinadora PATFEE)
8 García Alvarez, Mª Teresa
9 Garcia Carro Peña Beatriz
10 Guillén Solórzano, Eduardo
11 Iglesias Antelo, Susana
12 Iglesias Vazquez, Emma
13 Lado González Eva Mª
14 Lagoa Varela Dolores
15 Lema Fernández, Carmen Socorro
16 Lindoso Tato, Elvira
17 Martinez Filgueira, Xose Manuel
18 Mirás Araujo, Jesús
19 Mourelle Espasandín, Estefanía
20 Orosa González, José Javier
21 Pena López, José Atilano
22 Pérez López, José Benito
23 Regueiro Ferreira, Rosa Mª
24 Ruiz Lamas, Fernando
25 Sanchez Fernandez, Mª Dolores
26 Sánchez Sellero, Mª Carmen
27 Seijas, Macías, Jose Antonio
28 Teijeiro, Mercedes
29 Varela Candamio, Laura
30 Vilar Rodriguez, Margarita